GALERIA

Koncert uczniów Ogniska Muzycznego w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaśle

 

WARSZTATY GITAROWE

W dniu 8 kwietnia 2017 r. w naszym Ognisku Muzycznym odbywały się warsztaty gitarowe, które poprowadziła pani Anna Rzeszuto – muzyk instrumentalista i pedagog. Warsztaty spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Każdy z uczestników mógł skorzystać z profesjonalnych wskazówek dotyczących gry na gitarze i nie tylko. Zapraszamy do galerii.


KONCERT WIOSENNY

W dniu 29 marca 2017 r. w Auli Zespołu Szkół w Osobnicy,  odbył się Koncert Wiosenny, w którym wystąpili nasi uczniowie z klasy wokalnej oraz skrzypiec, gitary i fortepianu. Wszyscy uczniowie byli przygotowani rewelacyjnie, każdy występ został przyjęty z dużym entuzjazmem i nagrodzony wielkimi brawami. Poniżej kilka zdjęć z koncertu.

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na Jasielskim Portalu Informacyjnym miastojaslo.pl


Warsztaty lutnicze dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Osobnicy

W dniu 4 marca 2017 r., w naszym Ognisku Muzycznym odbyły się warsztaty lutnicze, które prowadziła pani Kasia Bednarz. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak wygląda praca lutnika oraz mieli okazję do stworzenia własnych instrumentów muzycznych. Było dużo pracy, śmiechu i pozytywnych wrażeń. A efekty pracy uwieczniliśmy na zdjęciach.​