Wizyta na strzelnicy sportowej

Ubiegły weekend spędziliśmy na jedynej w swoim rodzaju strzelnicy sportowej!  Wzięliśmy udział w zawodach strzeleckich i (UWAGA!!!) zrównaliśmy rekord strzelecki w pozycji stojącej (nazwanej „skrzypcowej” na potrzeby chwili) na 77 punktów.
Strzelectwo sportowo-rekreacyjne staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju i nie tylko. Będąc na strzelnicy Oficerska można się odstresować i zrelaksować. Poćwiczyć swoją celność, koncentrację i umiejętność całkowitego skupienia na wykonywanym zadaniu. Strzelanie sportowe pozwala wyciszyć się i odprężyć a jednocześnie podnosi poziom adrenaliny. Pełne skupienie podczas naciskania spustu, całkowita koncentracja na celu i rywalizowanie samemu ze sobą pozwala oderwać się od codzienności, zapomnieć o problemach i uwolnić umysł od codziennych spraw. A każdy celny strzał oddany do tarczy, motywuje do kolejnego i sprawia, że sport z każdą wizytą na strzelnicy wciąga coraz bardziej.
Dlaczego tam trafiliśmy? Ponieważ jest tam gitara, która wymagała wymiany strun!  W przerwach w strzelaniu zachęcamy do poćwiczenia na instrumencie 


www.oficerska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *